Join Us In Myspace!
 
Nauji leidiniai
XESS - We, The Great Newrotics
Išleidimo data: 2010-04-26
© 2007-2008 VšĮ "Atra Musica"

Lapkričio pradžioje išsiverš KATEDROS „Ugnikalnis“ : 2008-09-08

Ilgiausiai gyvuojanti Lietuvos metalo grupė ruošiasi išleisti ketvirtąjį albumą. Kol visi mėgavosi vasaros saule, KATEDRA neatostogavo - dešimt šviežių kūrinių buvo įrašyta Rygoje, padedant ne kam kitam, o jau legenda tapusiam Gintui Lundbergui, be kurio pagalbos neapsieina daugelis žymesnių lietuviškų grupių.

Naująjį albumą išleis leidybos kompanija „Atra Musica“, o prekyboje pasirodyti jis turėtų jau lapkričio pirmąją dieną – laukti liko visai nedaug. Tradiciškai visi kūriniai albume atliekami lietuvių kalba. „Ugnikalnis“ bus išleistas kaip „digi-packas“, kuriame bus ne tik pats CD, bet ir KATEDROS plakatas.

KATEDRA gyvuoja jau daugiau kaip 22 metus – susikūrę 1986 m., per tą laiką spėjo išleisti tris albumus. Pirmasis „Mors Ultima Ratio“, išleistas 1989 m., tapo kultine klasika ne tik tarp vietos heavy metalo gerbėjų (vyresni gerbėjai tikrai prisimena legendinius „Roko maršus“), bet ir užsienyje.

Išleidusi antrąjį diską „Natus In Articulo Mortis“ 1992-aisiais, KATEDRA kurį laiką nekoncertavo ir pasigirdo kalbos apie grupės iširimą. Pasikeitė beveik visi muzikantai ir iš originalios sudėties beliko tik grupės idėjinis lyderis Ričardas Laginauskas. Tačiau KATEDROS nurašyti taip lengvai negalima – po ilgos pertraukos, įgavusi antrąjį kvėpavimą bei pasitikėjimo savo jėgomis, grupė 2006 m. pateikė staigmeną – albumą „III“. Ir štai praėjus dar dvejiems metams, visų dėmesiui bus pristatomas “Ugnikalnis”.

Dabartinė grupės sudėtis: Ričardas Laginauskas (gitara, vokalas), Gediminas Jurgaitis (bosas) ir Salvijus Žeimys (būgnai).

Lapkritį planuojami ir albumo pristatymai Vilniuje bei Kaune – daugiau informacijos bus pateikta netrukus. Be jokios abejonės gerbėjų laukia ir visiškai nauja „Ugnikalnio“ atributikos serija.

Budelis grįžta!

...
© 2007-2008 VšĮ "Atra Musica"