Join Us In Myspace!
 
Nauji leidiniai
XESS - We, The Great Newrotics
Išleidimo data: 2010-04-26
© 2007-2008 VšĮ "Atra Musica"

Publikuojamas naujas THUNDERTALE vaizdo klipas : 2008-04-13

Artėjant naujojo albumo “Milžinai” išleidimo datai, leidykla “Atra Musica Records” publikuoja naują, iki šiol niekur nematytą klipą dainai “Thunder Take Me Away”. Vaizdo įrašas buvo padarytas 2007 metų rudenį Trakų pilyje, Žemaitkiemio dvaro sodyboje bei Lietuvos laukuose ir giriose. Šiuolaikine muzikos kalba, išlaikant baladės žanrą, vaizdas nukelia į pagonybės laikus ir pasakoja meilės, vyriškumo, ilgesio, vidinės stiprybės ir mistikos istoriją. Per visą grupės gyvavimą tai jau trečiasis, kokybiškiausias ir profesionaliausiai nufilmuotas vaizdo klipas.


Taip pat leidėjai džiugiai praneša, kad jau nuo šiandien naująjį THUNDERTALE albumą galima užsisakyti mūsų svetainėje. Visi užsisakę albumą iš anksto jį savo rankose turės dar iki oficialaus išleidimo Gegužės 1 dieną. Netrukus bus pristatya ir nauja THUNDERTALE atributikos serija su šio albumo motyvais.

Primename, kad oficialus “Milžinų” pristatymas įvyks gegužės 9 dieną Vilniuje, “Mulen Ružo” klube bei gegužės 10 dieną Kaune – klube “Amerika pirtyje”. Abiejuose koncertuose THUNDERTALE talkins tokie Lietuvos sunkiojo metalo grandai kaip KATEDRA, ROJAUS TŪZAI su Povilu Meškėla bei SBS. Gegužės mėnesį suplanuota ir daugiau albumo pristatymo renginių, tad sekite naujienas.

Liepos viduryje THUNDERTALE pasirodys ir viename didžiausių Baltijos šalyse metalo festivalių – MetalShow Open Air, vyksiančiame Latvijoje, šalia Blomės miestelio.

...
© 2007-2008 VšĮ "Atra Musica"